online danışmanlık; hukuk bürosu; hukuk danışmanlık; online avukat; online avukat görüşme; online hukuki danışmanlık
KARİYER PROGRAMLARI
Avukat, Stajyer ve İdari Personel Alımları

Kulaçoğlu Hukuk Bürosu; çalışanlarına, iş alanlarına göre yapılandırılmış bir kariyer sunmaktadır.  Kulaçoğlu Hukuk Bürosu; çalışma alanlarının gerektirdiği kriterleri baz alarak, farklı deneyim seviyelerindeki, azimli ve başarılı adayları işe almaktadır.

İşe alım sürecimiz mülakat odaklı gerçekleşmektedir. Yeni mezunların yanısıra deneyimli adaylar avukatlarımızla mülakata alınır ve nitelikleri değerlendirilmek üzere gözlemlenir.

Sonraki mülakatlara katılma hakkı kazanan adaylar, ortaklarımızla görüşme yapar. Adaylara, mülakat planının oluşturulma aşamasında bildirdikleri taktirde, danışmak istedikleri konular veya soruları için görüşme fırsatı tanınır.

Başvuruda bulunmak için özgeçmişlerinizi ön yazı ile birlikte, info@kulacoglu.av.tr adresi üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Stajyer Avukatlara mentor olarak atanan deneyimli Avukatlarımız, stajyerlere, proje bazlı çalışmalar, davaya ilişkin dilekçeler, sözleşme yazımı, resmi dairelerde işlem yapma gibi temel hukuk süreçlerinde destek olmakta, uygulamalı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmaktadırlar.

Stajyerlerimiz de haftalık çalışma raporları hazırlamakta olup, bu raporlar da mentorları tarafından düzenli aralıklarla incelenerek değerlendirilmekte ve geri bildirimde bulunulmaktadır.

Kulaçoğlu Hukuk Bürosu, değerlendirme süreci sonucunda seçtiği stajyer avukatlar ile, kadro imkanları dahilinde olmak kaydı ile avukatlık ruhsatlarını almaları sonrasında çalışmayı ilke edinmiştir.

Belirlenen kriterleri yerine getiren ve avukatlık ruhsatı almaya hak kazanan adaylar, kariyer basamaklarında ilerleyerek yönetici Avukat olma imkanını elde etmektedirler.

Yaz staj programımız, Türkiye’nin her noktasından üçüncü sınıftaki hukuk fakültesi öğrencilerinin Kulaçoğlu Hukuk Bürosu ’nda kariyer fırsatı elde etmesine olanak sağlamaktadır.

Yaz stajı programına katılma hakkı kazanmış olan stajyerlerimiz, Kulaçoğlu Hukuk Bürosu avukatlarının üzerinde çalıştığı başlıca davalar ve işlemlere dahil olma ve önemli uygulamalarda rol alma şansı yakalamaktadır.Kulaçoğlu Hukuk Bürosu’nun diğer çalışanları ve stajyerlerle rahatlıkla çalışabilmesi adına, stajyer adaylarında güçlü iletişim kabiliyeti ve yabancı dil bilgisi aranmaktadır.

Seninle Çalışmak İçin Sabırsızlanıyoruz
Ön Başvuru Formu

  Adınız ve Soyadınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Telefon Numaranız: (gerekli)

  Başvurmak İstediğiniz Alan

  Hakkınızda Bilgi

  CV'niz (.pdf .doc. docx)

  Lütfen “Gönder” butonuna bastıktan sonra onay bildirimi gelene kadar sayfadan ayrılmayın veya yenilemeyin. (Ekli dosyalar bağlantı hızınıza göre vakit alabilmektedir.)