Kariyer Programları

Kulaçoğlu Hukuk Bürosu avukatlarına, iş alanlarına göre yapılandırılmış bir kariyer sunmaktadır.

Kıdemli avukatlarımızın çoğunluğu, mezuniyetleri sonrasında konusunda Türkiye’nin prestijli markaları ile çalışmalarının ardından, firmamıza katılmaktadır. Kulaçoğlu Hukuk Bürosu; hem firmanın, hem de çalışma alanlarının gerektirdiği kriterleri baz alarak, farklı deneyim seviyelerindeki başarılı avukatları işe almaktadır.Kulaçoğlu Hukuk Bürosu avukatlarına, iş alanlarına göre yapılandırılmış bir kariyer sunmaktadır.

İşe Alım

İşe alım sürecimiz mülakat odaklı gerçekleşmektedir. Yeni mezunların yanısıra deneyimli adaylar avukatlarımızla mülakata alınır ve nitelikleri değerlendirilmek üzere gözlemlenir.

Sonraki mülakatlara katılma hakkı kazanan adaylar, ortaklarımızla görüşme yapar. Adaylara, mülakat planının oluşturulma aşamasında bildirdikleri taktirde, danışmak istedikleri konular veya soruları için görüşme fırsatı tanınır.

Başvuruda bulunmak için özgeçmişlerinizi ön yazı ile birlikte, info@kulacoglu.av.tr adresi üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Yasal Staj

Kulaçoğlu Hukuk Bürosu,  eleme süreci sonunda seçtiği stajyer avukatlar ile avukatlık ruhsatlarını almalari sonrasinda birlikte çalışmayı ilke edinmiştir.

Stajyer avukatlara mentor olarak atanan deneyimli avukatlarımız stajyerlere proje-bazlı çalışmalar, dava, sözleşme yazılımı, resmi dairelerde işlem yapma gibi temel  hukuk süreçlerinde, uygulamalı eğitim vermektedir. Stajyerlerimiz de haftalık çalışma raporları  hazırlamakta ve bu raporlar mentorları tarafından incelenerek, staj dönemi sonunda ilgili rapor, mentor avukat tarafından üst kademeye sunulmaktadır.

Belirlenen kriterleri yerine getiren ve avukatlık ruhsatı almaya hak kazanan adaylar her yıl kariyer basamaklarında ilerleyerek yönetici avukat imkanını elde etmektedirler.

Yaz Stajı

Yaz staj programımız, Türkiye’nin her noktasından üçüncü sınıftaki hukuk fakültesi öğrencilerinin Kulaçoğlu Hukuk Bürosu ’nda kariyer fırsatı elde etmesine olanak sağlamaktadır.

Yaz stajı programına katılma hakkı kazanmış olan stajyerlerimiz, Kulaçoğlu Hukuk Bürosu avukatlarının üzerinde çalıştığı başlıca davalar ve işlemlere dahil olma ve önemli uygulamalarda rol alma şansı yakalamaktadır.Kulaçoğlu Hukuk Bürosu’nun diğer çalışanları ve stajyerlerle rahatlıkla çalışabilmesi adına, stajyer adaylarında güçlü iletişim kabiliyeti ve yabancı dil bilgisi aranmaktadır.

Ön Başvuru

Sizle kariyer hakkında iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız: (gerekli)

Başvurmak İstediğiniz Alan

Hakkınızda Bilgi

CV'niz (.pdf .doc. docx)